CTVPS00RF-21-39AB
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-21-39AB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVPS00RF-21-39AB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-21-39AB
Številka dela CTVPS00RF-21-39AB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4329 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-21-39AB.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTVPS00RF2139AB Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -