CTVPS00RF-21-39SA
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-21-39SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVPS00RF-21-39SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-21-39SA
Številka dela CTVPS00RF-21-39SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4546 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-21-39SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVPS00RF2139SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVPS00RF-21-39SD
CTVPS00RF-21-39SD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4519 pcs
Prenesi: CTVPS00RF-21-39SD.pdf
RFQ
CTVPS00RF-21-39SC-LC
CTVPS00RF-21-39SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Na zalogi: 5662 pcs
Prenesi: CTVPS00RF-21-39SC-LC.pdf
RFQ
CTVPS00RF-21-39SA-LC
CTVPS00RF-21-39SA-LC