CTVPS00RF-23-21HC
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-23-21HC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVPS00RF-23-21HC.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-23-21HC
Številka dela CTVPS00RF-23-21HC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1257 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-23-21HC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena CTVPS00RF2321HC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVPS00RF-23-21HC
Velik premer dobavljen 23-21 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP