CTVPS00RF-23-53HC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-23-53HC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVPS00RF-23-53HC-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 951 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-23-53HC-LC
Številka dela CTVPS00RF-23-53HC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 951 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-23-53HC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-53
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTVPS00RF2353HCLC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVPS00RF-23-53HA
CTVPS00RF-23-53HA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 679 pcs
Prenesi: CTVPS00RF-23-53HA.pdf
RFQ
CTVPS00RF-23-53HC
CTVPS00RF-23-53HC