CTVPS00RF-23-53P-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-23-53P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVPS00RF-23-53P-LC.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-23-53P-LC
Številka dela CTVPS00RF-23-53P-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1318 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-23-53P-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-53
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTVPS00RF2353PLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount