CTVPS00RF-23-55S-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-23-55S-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVPS00RF-23-55S-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-23-55S-LC
Številka dela CTVPS00RF-23-55S-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5381 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-23-55S-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTVPS00RF2355SLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -