CTVPS00RF-23-55SE
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-23-55SE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVPS00RF-23-55SE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-23-55SE
Številka dela CTVPS00RF-23-55SE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4459 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-23-55SE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVPS00RF2355SE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -