CTVPS00RF-25-19PE
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-25-19PE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVPS00RF-25-19PE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 500 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 500 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-25-19PE
Številka dela CTVPS00RF-25-19PE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 500 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-25-19PE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-19 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVPS00RF2519PE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold