CTVPS00RF-25-24JC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-25-24JC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVPS00RF-25-24JC-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 853 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-25-24JC-LC
Številka dela CTVPS00RF-25-24JC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 853 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-25-24JC-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTVPS00RF2524JCLC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount