CTVPS00RF-25-29PE
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-25-29PE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVPS00RF-25-29PE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 662 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 662 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-25-29PE
Številka dela CTVPS00RF-25-29PE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 662 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-25-29PE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVPS00RF2529PE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 29 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVPS00RF-25-29S-LC
CTVPS00RF-25-29S-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Na zalogi: 1576 pcs
Prenesi: CTVPS00RF-25-29S-LC.pdf
RFQ
CTVPS00RF-25-29SA
CTVPS00RF-25-29SA
Opis: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 908 pcs
Prenesi: CTVPS00RF-25-29SA.pdf
RFQ
CTVPS00RF-25-29PE-LC
CTVPS00RF-25-29PE-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT