CTVPS00RF-25-37HD
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-25-37HD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVPS00RF-25-37HD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 505 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 505 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-25-37HD
Številka dela CTVPS00RF-25-37HD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 505 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-25-37HD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVPS00RF2537HD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVPS00RF-25-37HN
CTVPS00RF-25-37HN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 517 pcs
Prenesi: CTVPS00RF-25-37HN.pdf
RFQ
CTVPS00RF-25-37HD-LC
CTVPS00RF-25-37HD-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT