CTVPS00RF-25-43SD
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-25-43SD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVPS00RF-25-43SD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 774 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-25-43SD
Številka dela CTVPS00RF-25-43SD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 774 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-25-43SD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVPS00RF2543SD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVPS00RF-25-43SE
CTVPS00RF-25-43SE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 832 pcs
Prenesi: CTVPS00RF-25-43SE.pdf
RFQ
CTVPS00RF-25-43SC-LC
CTVPS00RF-25-43SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Na zalogi: 1149 pcs
Prenesi: CTVPS00RF-25-43SC-LC.pdf
RFQ
CTVPS00RF-25-43SD-LC
CTVPS00RF-25-43SD-LC