CTVPS00RF-25-61HA
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-25-61HA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVPS00RF-25-61HA.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-25-61HA
Številka dela CTVPS00RF-25-61HA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1269 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-25-61HA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVPS00RF2561HA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVPS00RF-25-61H
CTVPS00RF-25-61H
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1205 pcs
Prenesi: CTVPS00RF-25-61H.pdf
RFQ
CTVPS00RF-25-61HB-LC
CTVPS00RF-25-61HB-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT