CTVPS00RF-25-61PA
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-25-61PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVPS00RF-25-61PA.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-25-61PA
Številka dela CTVPS00RF-25-61PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1438 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-25-61PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVPS00RF2561PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold