CTVS01RF21-16HA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVS01RF21-16HA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS01RF21-16HA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 770 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 770 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS01RF21-16HA
Številka dela CTVS01RF21-16HA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 770 pcs Podatkovni list CTVS01RF21-16HA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVS01RF2116HA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS01RF19-35PB
CTVS01RF19-35PB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 66POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 855 pcs
Prenesi: CTVS01RF19-35PB.pdf
RFQ
CTVS01RF21-75S
CTVS01RF21-75S
Opis: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 400 pcs
Prenesi: CTVS01RF21-75S.pdf
RFQ
CTVS01RF21-16H
CTVS01RF21-16H
Opis: CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP