CTVS06RF-15-15BA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-15-15BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-15-15BA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-15-15BA
Številka dela CTVS06RF-15-15BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1602 pcs Podatkovni list CTVS06RF-15-15BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTVS06RF1515BA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm)