CTVS06RF-15-15SC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-15-15SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-15-15SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-15-15SC
Številka dela CTVS06RF-15-15SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1423 pcs Podatkovni list CTVS06RF-15-15SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVS06RF1515SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-15-15SD-506
CTVS06RF-15-15SD-506
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1002 pcs
Prenesi: CTVS06RF-15-15SD-506.pdf
RFQ
CTVS06RF-15-15SC-506
CTVS06RF-15-15SC-506