CTVS06RF-19-11PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-19-11PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-19-11PC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-19-11PC-LC
Številka dela CTVS06RF-19-11PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1425 pcs Podatkovni list CTVS06RF-19-11PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-11
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-19-11PC-LC
CTVS06RF1911PCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-19-11SB
CTVS06RF-19-11SB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 928 pcs
Prenesi: CTVS06RF-19-11SB.pdf
RFQ
CTVS06RF-19-11S-LC
CTVS06RF-19-11S-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Na zalogi: 997 pcs
Prenesi: CTVS06RF-19-11S-LC.pdf
RFQ
CTVS06RF-19-11PC
CTVS06RF-19-11PC
Opis: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP