CTVS06RF-19-18PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-19-18PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-19-18PC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-19-18PC-LC
Številka dela CTVS06RF-19-18PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5732 pcs Podatkovni list CTVS06RF-19-18PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-18
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-19-18PC-LC
CTVS06RF1918PCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18 (14 + 4 Twinax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 22D (14), 8 Twinax (4) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-19-18P-LC
CTVS06RF-19-18P-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Na zalogi: 4095 pcs
Prenesi: CTVS06RF-19-18P-LC.pdf
RFQ
CTVS06RF-19-18PC
CTVS06RF-19-18PC
Opis: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP