CTVS06RF-19-28PA
CTVS06RF-19-28PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1022 pcs
Prenesi: CTVS06RF-19-28PA.pdf
RFQ
CTVS06RF-19-28JC
CTVS06RF-19-28JC
Opis: CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 659 pcs
Prenesi: CTVS06RF-19-28JC.pdf
RFQ
CTVS06RF-19-28PA-LC
CTVS06RF-19-28PA-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE
Na zalogi: 991 pcs
Prenesi: CTVS06RF-19-28PA-LC.pdf
CTVS06RF-19-28JB-LC
CTVS06RF-19-28JB-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE
Na zalogi: 983 pcs
Prenesi: CTVS06RF-19-28JB-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika