CTVS06RF-21-16AB
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-21-16AB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-21-16AB.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-21-16AB
Številka dela CTVS06RF-21-16AB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1442 pcs Podatkovni list CTVS06RF-21-16AB.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21-16
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-21-16AB
CTVS06RF2116AB
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.642" (41.71mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-21-16B
CTVS06RF-21-16B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Na zalogi: 1413 pcs
Prenesi: CTVS06RF-21-16B.pdf
RFQ
CTVS06RF-21-16AA
CTVS06RF-21-16AA
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Na zalogi: 1037 pcs
Prenesi: CTVS06RF-21-16AA.pdf
RFQ
CTVS06RF-21-16A
CTVS06RF-21-16A