CTVS06RF-21-16SC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-21-16SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-21-16SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 923 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 923 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-21-16SC
Številka dela CTVS06RF-21-16SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 923 pcs Podatkovni list CTVS06RF-21-16SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS06RF-21-16SC
CTVS06RF2116SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-21-29S
CTVS06RF-21-29S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 27POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 501 pcs
Prenesi: CTVS06RF-21-29S.pdf
RFQ
CTVS06RF-21-16SD-LC
CTVS06RF-21-16SD-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Na zalogi: 4904 pcs
Prenesi: CTVS06RF-21-16SD-LC.pdf
RFQ
Opis: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP