CTVS06RF-21-39BA
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-21-39BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-21-39BA.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-21-39BA
Številka dela CTVS06RF-21-39BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1173 pcs Podatkovni list CTVS06RF-21-39BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-21-39BA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite
Premer spojne gredi 1.642" (41.71mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (2), 20 (37) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-21-39AC
CTVS06RF-21-39AC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Na zalogi: 1016 pcs
Prenesi: CTVS06RF-21-39AC.pdf
RFQ
CTVS06RF-21-39AD
CTVS06RF-21-39AD
Na zalogi: 4577 pcs
Prenesi: CTVS06RF-21-39AD.pdf
RFQ
CTVS06RF-21-39B
CTVS06RF-21-39B
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE