CTVS06RF-21-39PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-21-39PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-21-39PC-LC.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-21-39PC-LC
Številka dela CTVS06RF-21-39PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1029 pcs Podatkovni list CTVS06RF-21-39PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-21-39PC-LC
CTVS06RF2139PCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite
Premer spojne gredi 1.642" (41.71mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (2), 20 (37) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-21-39S
CTVS06RF-21-39S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 857 pcs
Prenesi: CTVS06RF-21-39S.pdf
RFQ
CTVS06RF-21-39PC
CTVS06RF-21-39PC
Opis: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP