CTVS06RF-21-41JD
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-21-41JD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-21-41JD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 490 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 490 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-21-41JD
Številka dela CTVS06RF-21-41JD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 490 pcs Podatkovni list CTVS06RF-21-41JD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS06RF-21-41JD
CTVS06RF2141JD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS06RF-21-41JD
Velik premer dobavljen 21-41 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP