CTVS06RF-23-53AB
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-23-53AB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-23-53AB.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 931 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-23-53AB
Številka dela CTVS06RF-23-53AB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 931 pcs Podatkovni list CTVS06RF-23-53AB.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-53
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-23-53AB
CTVS06RF2353AB
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-23-53A
CTVS06RF-23-53A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE