CTVS06RF-23-53PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-23-53PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-23-53PC-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 948 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-23-53PC-LC
Številka dela CTVS06RF-23-53PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 948 pcs Podatkovni list CTVS06RF-23-53PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-53
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-23-53PC-LC
CTVS06RF2353PCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm)