CTVS06RF-23-55HN
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-23-55HN
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-23-55HN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 712 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-23-55HN
Številka dela CTVS06RF-23-55HN Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 712 pcs Podatkovni list CTVS06RF-23-55HN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS06RF-23-55HN
CTVS06RF2355HN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS06RF-23-55HN
Velik premer dobavljen 23-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP