CTVS06RF-23-55JD
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-23-55JD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-23-55JD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 706 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 706 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-23-55JD
Številka dela CTVS06RF-23-55JD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 706 pcs Podatkovni list CTVS06RF-23-55JD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS06RF-23-55JD
CTVS06RF2355JD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS06RF-23-55JD
Velik premer dobavljen 23-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material D Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-23-55JN-LC
CTVS06RF-23-55JN-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Na zalogi: 5932 pcs
Prenesi: CTVS06RF-23-55JN-LC.pdf
RFQ
CTVS06RF-23-55JD-LC
CTVS06RF-23-55JD-LC