CTVS06RF-25-19JD
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-25-19JD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-25-19JD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-25-19JD
Številka dela CTVS06RF-25-19JD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4355 pcs Podatkovni list CTVS06RF-25-19JD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-19 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS06RF-25-19JD
CTVS06RF2519JD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -