CTVS06RF-25-24AC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-25-24AC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-25-24AC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-25-24AC
Številka dela CTVS06RF-25-24AC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3987 pcs Podatkovni list CTVS06RF-25-24AC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-25-24AC
CTVS06RF2524AC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 12 (12), 16 (12) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-25-24AD
CTVS06RF-25-24AD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Na zalogi: 4667 pcs
Prenesi: CTVS06RF-25-24AD.pdf
RFQ
CTVS06RF-25-24B
CTVS06RF-25-24B
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Na zalogi: 4190 pcs
Prenesi: CTVS06RF-25-24B.pdf
RFQ
CTVS06RF-25-24A
CTVS06RF-25-24A