CTVS06RF-25-24HC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-25-24HC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-25-24HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-25-24HC
Številka dela CTVS06RF-25-24HC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4564 pcs Podatkovni list CTVS06RF-25-24HC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS06RF-25-24HC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold