CTVS06RF-25-24JD
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-25-24JD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-25-24JD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-25-24JD
Številka dela CTVS06RF-25-24JD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5268 pcs Podatkovni list CTVS06RF-25-24JD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS06RF-25-24JD
CTVS06RF2524JD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -