CTVS06RF-25-24SD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-25-24SD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-25-24SD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-25-24SD
Številka dela CTVS06RF-25-24SD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4933 pcs Podatkovni list CTVS06RF-25-24SD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS06RF-25-24SD
CTVS06RF2524SD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-25-24SD-LC
CTVS06RF-25-24SD-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Na zalogi: 4230 pcs
Prenesi: CTVS06RF-25-24SD-LC.pdf
RFQ
CTVS06RF-25-24SD-506
CTVS06RF-25-24SD-506
Opis: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP