CTVS06RF-25-37AD
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-25-37AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 37POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-25-37AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-25-37AD
Številka dela CTVS06RF-25-37AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 37POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4577 pcs Podatkovni list CTVS06RF-25-37AD.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-37
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-25-37AD
CTVS06RF2537AD
Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 37
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 37 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp