CTVS06RF-25-37PB
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-25-37PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-25-37PB.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 628 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-25-37PB
Številka dela CTVS06RF-25-37PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 628 pcs Podatkovni list CTVS06RF-25-37PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS06RF-25-37PB
CTVS06RF2537PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 37 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-25-37P
CTVS06RF-25-37P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 717 pcs
Prenesi: CTVS06RF-25-37P.pdf
RFQ
CTVS06RF-25-37P-LC
CTVS06RF-25-37P-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 37POS INLINE
Na zalogi: 885 pcs
Prenesi: CTVS06RF-25-37P-LC.pdf
RFQ
CTVS06RF-25-37PB-LC
CTVS06RF-25-37PB-LC