CTVS06RF-25-43HC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-25-43HC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-25-43HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-25-43HC
Številka dela CTVS06RF-25-43HC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4641 pcs Podatkovni list CTVS06RF-25-43HC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS06RF-25-43HC
CTVS06RF2543HC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-25-43HC-LC
CTVS06RF-25-43HC-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE