CTVS06RF-25-61PC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-25-61PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-25-61PC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-25-61PC
Številka dela CTVS06RF-25-61PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1523 pcs Podatkovni list CTVS06RF-25-61PC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS06RF-25-61PC
CTVS06RF2561PC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS06RF-25-61PC
Velik premer dobavljen 25-61 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-25-61PA-LC
CTVS06RF-25-61PA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Na zalogi: 1279 pcs
Prenesi: CTVS06RF-25-61PA-LC.pdf
RFQ
CTVS06RF-25-61PD
CTVS06RF-25-61PD
Opis: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 959 pcs
Prenesi: CTVS06RF-25-61PD.pdf
RFQ
CTVS06RF-25-61PC-506
CTVS06RF-25-61PC-506