CTVS07RF-15-15BA
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-15-15BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVS07RF-15-15BA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-15-15BA
Številka dela CTVS07RF-15-15BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1355 pcs Podatkovni list CTVS07RF-15-15BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS07RF-15-15BA
CTVS07RF1515BA
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (1), 20 (14)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-15-15AD
CTVS07RF-15-15AD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Na zalogi: 4384 pcs
Prenesi: CTVS07RF-15-15AD.pdf
RFQ
CTVS07RF-15-15HA-LC
CTVS07RF-15-15HA-LC
Na zalogi: 1147 pcs
Prenesi: CTVS07RF-15-15HA-LC.pdf
RFQ
CTVS07RF-15-15B
CTVS07RF-15-15B
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT