CTVS07RF-15-15JC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-15-15JC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-15-15JC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-15-15JC
Številka dela CTVS07RF-15-15JC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1207 pcs Podatkovni list CTVS07RF-15-15JC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS07RF-15-15JC
CTVS07RF1515JC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS07RF-15-15JC
Velik premer dobavljen 15-15 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-15-15JE
CTVS07RF-15-15JE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 515 pcs
Prenesi: CTVS07RF-15-15JE.pdf
RFQ
CTVS07RF-15-15JC-LC
CTVS07RF-15-15JC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT