CTVS07RF-17-26BA
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-17-26BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVS07RF-17-26BA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-17-26BA
Številka dela CTVS07RF-17-26BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5035 pcs Podatkovni list CTVS07RF-17-26BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS07RF-17-26BA
CTVS07RF1726BA
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -