CTVS07RF-17-26SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-17-26SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVS07RF-17-26SC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-17-26SC-LC
Številka dela CTVS07RF-17-26SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4255 pcs Podatkovni list CTVS07RF-17-26SC-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS07RF-17-26SC-LC
CTVS07RF1726SCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-17-26SD-LC
CTVS07RF-17-26SD-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Na zalogi: 5907 pcs
Prenesi: CTVS07RF-17-26SD-LC.pdf
RFQ
CTVS07RF-17-26SC
CTVS07RF-17-26SC
Opis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP