CTVS07RF-19-11AC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-19-11AC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVS07RF-19-11AC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 949 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-19-11AC
Številka dela CTVS07RF-19-11AC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 949 pcs Podatkovni list CTVS07RF-19-11AC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-11
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS07RF-19-11AC
CTVS07RF1911AC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount