CTVS07RF-19-11HC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-19-11HC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-19-11HC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 761 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-19-11HC
Številka dela CTVS07RF-19-11HC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 761 pcs Podatkovni list CTVS07RF-19-11HC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-11 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS07RF-19-11HC
CTVS07RF1911HC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold