CTVS07RF-19-18SA
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-19-18SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 18POS CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-19-18SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-19-18SA
Številka dela CTVS07RF-19-18SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 18POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4153 pcs Podatkovni list CTVS07RF-19-18SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-18 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS07RF-19-18SA
CTVS07RF1918SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 18 (14 + 4 Twinax) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-19-28A
CTVS07RF-19-28A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT