CTVS07RF-19-32JB
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-19-32JB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-19-32JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-19-32JB
Številka dela CTVS07RF-19-32JB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4077 pcs Podatkovni list CTVS07RF-19-32JB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS07RF-19-32JB
CTVS07RF1932JB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -