CTVS07RF-19-32SA
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-19-32SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-19-32SA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 645 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 645 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-19-32SA
Številka dela CTVS07RF-19-32SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 645 pcs Podatkovni list CTVS07RF-19-32SA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS07RF-19-32SA
CTVS07RF1932SA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS07RF-19-32SA
Velik premer dobavljen 19-32 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-19-32S-LC
CTVS07RF-19-32S-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Na zalogi: 979 pcs
Prenesi: CTVS07RF-19-32S-LC.pdf
RFQ
CTVS07RF-19-32SA-LC
CTVS07RF-19-32SA-LC
Na zalogi: 779 pcs
Prenesi: CTVS07RF-19-32SA-LC.pdf
RFQ
CTVS07RF-19-32S
CTVS07RF-19-32S
Opis: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP