CTVS07RF-21-16JC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-21-16JC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-21-16JC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 994 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 994 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-21-16JC
Številka dela CTVS07RF-21-16JC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 994 pcs Podatkovni list CTVS07RF-21-16JC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS07RF-21-16JC
CTVS07RF2116JC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS07RF-21-16JC
Velik premer dobavljen 21-16 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP