CTVS07RF-21-39JB
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-21-39JB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-21-39JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-21-39JB
Številka dela CTVS07RF-21-39JB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4844 pcs Podatkovni list CTVS07RF-21-39JB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS07RF-21-39JB
CTVS07RF2139JB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -