CTVS07RF-21-41PC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-21-41PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-21-41PC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 833 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 833 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-21-41PC
Številka dela CTVS07RF-21-41PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 833 pcs Podatkovni list CTVS07RF-21-41PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS07RF-21-41PC
CTVS07RF2141PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-21-41PA
CTVS07RF-21-41PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4445 pcs
Prenesi: CTVS07RF-21-41PA.pdf
RFQ
CTVS07RF-21-41SB
CTVS07RF-21-41SB
Opis: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4813 pcs
Prenesi: CTVS07RF-21-41SB.pdf
RFQ
CTVS07RF-21-41PC-LC
CTVS07RF-21-41PC-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT